Image12

Kurumsal

SANTEM’in ortaklık yapısı 2021 yılının son çeyreğinde değişmiştir. 2022 yılında başladığı yenilenme çalışmaları bu yıl da devam edecektir. Bu dönemde mevcut ürün yelpazesine yeni ürünler eklenmişve yine aynı yıl içinde kendi üretim tesislerine taşınmıştır. İlaveten makine yatırımları devam etmektedir.

SANTEM, tecrübeli çalışanları ile kendi ARGE ürünü olan sirkülasyon pompalarını , polyester ve plastic filtrelerini , su altı lambalarını ve diğer plastik havuz ürünlerini İstanbul’daki kendi tesislerinde üretmektedir

Yurtiçinde ve yurtdışında “önce müşteri” anlayışıyla çalışmak, müşterilerimize daha yakın olmak ,çalışanlarımıza değer katmak ve ülkemize hizmet etmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz, havuz keyfini herkes için erişilebilir kılmak ve havuz sahiplerine en üst düzeyde konfor ve güvenlik sağlamaktır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, yenilikçi ürünler ve çözümler sunarak sektörde öncü olmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimizin havuzlarını en üst düzeyde keyif ve güvenlikle donatmak için, kaliteli ve yenilikçi havuz ekipmanları sağlamak. Müşteri memnuniyetini ve güvenini her zaman en üst seviyede tutarak, sektörde öncü bir rol oynamak.

Havuz sahiplerinin ihtiyaçlarını anlayarak, onlara en uygun ekipmanları ve hizmetleri sunarak, güvenilir bir ortak olarak tanınmayı amaçlıyoruz. Sektördeki teknolojik ve tasarımsal gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize her zaman en iyi çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Ürün Çeşitliliği

İnovasyon ve Teknoloji

Pazar Payı ve Büyüme

Santem olarak;

SANTEM YÜZME HAVUZU EKİPMANLARI

SANTEM, 1985 yılında Türkiye’nin ilk yüzme havuzu ekipmanları üreten tesisi olarak kurulmuştur. 38 yılı aşkın süredir ,ekipmanlarını müşterilerine en yüksek kalite ıle sunarak hizmet vermektedir.

Şirket bugün havuz ekipmanları üretimi ile tanınmakla birlikte, geçmişte özel villalar, büyük otel grupları , tatil köyleri, belediyeler ve spor kompleksleri için dünya standartlarında birçok projeye imza atmıştır.

100

İNOVASYON-DİZAYN VE ARGE

100

ÜRETİM İMALAT VE MONTAJ

100

KALİTE

100

SERVİS VE YEDEK PARÇA