Endustriyel DAB Pompa

HomeEndustriyel DAB Pompa
dap-pompa-4

SANTEM-DAB EUROSWIM

Yüksek performans, kendinden emişli, Yüksek kapasiteli birleşik ön filtreli.

UYGULAMA ALANLARI
Motor tamamen sudan izole edilmiştir. Son derece sessiz ve güvenilir olan pompalar, ticari ve kişisel yüzme havuzları için geliştirilmiştir. Ayrıca balık çiftliklerinde, tarım ve endüstri alanlarındaki aşındırıcı sıvılarla çalışmaya uygundu

POMPA GÖVDESİ TASARIM ÖZELLİKLERİ
Fiberglas takviyeli teknopolimer pompa gövdesi, uzun süre görünebilirlik sağlayan oksitlenmeyen şeffaf polikarbonat önfiltre kapağı, plastik (polietilen) ön filtre sepeti, motor milinin tamamen kapanıp izole edilmesi için özel olarak tasarlanan fiberglas takviyeli teknopolimer fan gövdesi. Güçlendirilmiş teknopolimer difizör. Karbon/Aliminyumoksit/ NBR / AISI 316 kailte paslanmaz çelik salmastra, NBR o ring, pompa gövdesindeki bütün metal aksamlar AISI 316 paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ön filtre kapağı herhangi bir alet olmadan açılıp temizlenip tekrar yerine takılır.

MOTOR GÖVDESI TASARIM ÖZELLİKLERI
Devamlı çalışan 2 kutuplu asenkron motorların, 0,5 HP’den 3 HP’ye kadar tek faz ve üç faz olarak geniş bir ürün seçeneği mevcuttur. Motor gövdesi basınçlı döküm aliminyum olup özel kaplamasıyla aşındırıcı ortamlara dayanıklıdır. Polyester pompa sehpası titreşimi düşürmek üzere tasarlanmıştır.